SureSmile®

implant_zeba_model_schemat02
Shadow

SureSmile® to ortodoncja w nowoczesnym, komfortowym i estetycznym wydaniu.


Przedstawiamy  innowacyjną metodę leczenia ortodontycznego, spełniającą najwyższe standardy stomatologii.

Nakładki ortodontyczne SureSmile®  bezpiecznie, dyskretnie i skutecznie wyprostują Twoje zęby.

Jak działają niewidzialne nakładki?

Nakładki SureSmile® są zaprojektowane na podstawie planu leczenia stworzonego przez lekarza ortodontę przy użyciu zaawansowanego oprogramowania, aby zapewnić najlepsze dopasowanie, a także zagwarantować odpowiednie ruchy zębów potrzebne do osiągnięcia idealnego uśmiechu.

Cały przebieg jest kontrolowany przez naszego lekarza ortodontę – dr Aleksandrę Kaczor-Bućko.

Nakładki ortodontyczne są nazywane “niewidzialnym aparatem” albo “przezroczystymi nakładkami”. Postęp technologiczny sprawił, że leczenie ortodontyczne stało się bardzo wygodne i zęby są przesuwane w sposób niemalże niewidoczny dla osób z naszego otoczenia.

Przezroczyste nakładki są serią plastikowych nakładek, które zostały stworzone na podstawie początkowego skanu cyfrowego Twoich zębów. Noszone nakładki wywierają delikatny nacisk na zęby, który z czasem sprawia, że zaczynają się one przesuwać. Każdy zestaw nakładek przesuwa określoną grupę zębów o wcześniej zaplanowany dystans.

Jedną nakładkę należy nosić przez tydzień lub dwa ( zgodnie z otrzymanym planem leczenia ) , a następnie zmienić na kolejny zestaw. Z biegiem czasu zęby zostaną idealnie wyrównane.

Za pomocą nakładek jesteśmy w stanie skorygować niewielkie i średnie niedoskonałości zębów. Czas leczenia zależy od konkretnego przypadku i wynosi od 3 do 12 miesięcy.

Planowanie leczenia

 1. Przygotowanie planu leczenia oraz wykonanie nakładek korygującycvh zgryz odbywa się całkowicie cyfrowo.
  Twój ortodonta wykona cyfrowy skan Twojego uzębienia najbardziej zaawansowanym skanerem wewnątrzustnym Primescan™, innowacyjny Smart Pixel Sensor przetwarza ponad 1 000 000 punktów 3D na sekundę, tworząc bardzo dokładne cyfrowe i trójwymiarowe określenie pozycji zębów.
 2. Cyfrowe obrazy, po przesłaniu do centrum SureSmile w Niemczech, podlegają analizie i ocenie możliwości leczenia. Twój ortodonta współpracuje z ekspertami klinicznymi Centrum SureSmile® , aby określić jak najlepszy sposób leczenia, oceniając każdy ząb pod kątem optymalnego ruchu dla osiągnięcia idealnego uśmiechu. Precyzja oprogramowania SureSmile® w połączeniu z wiedzą kliniczną specjalistów z cyfrowego laboratorium zapewnia odpowiednią wartość siły we właściwym czasie dla odpowiedniego zęba, co przekłada się na lepsze wyrównanie, większy komfort i krótszy czas leczenia – dzięki czemu możesz cieszyć się idealnym uśmiechem jeszcze szybciej!
  Plan leczenia i ostateczny porządany efekt jest ustalany na podstawie wskazań Twojego ortodonty. To ortodonta planuje i nadzoruje cały przebieg leczenia.
 3. Po 3-4 dniach otrzymujemy plan leczenia w postaci wizualizacji jego przebiegu i efektu końcowego.
 4. Jeśli Pacjent zaakceptuje przedstawiony plan, lekarz ortodonta przesyła zlecenie wykonania zestawu nakładek.
 5. Po kilkunastu dniach lekarz ortodonta przekazuje pacjentowi pakiet SureSmile® zawierający: zestaw nakładek, instrukcję obsługi, pudełko do codziennego przechowywania nakładek.
implant_zeba_model_schemat02
Shadow

Naszym pacjentom zazwyczaj oferujemy pełen, maksymalnie trzyletni plan opieki ortodontycznej.
Program ten zawiera:

 • opiekę lekarza ortodonty – cały proces leczenia jest nadzorowany przez lekarza ortodontę;  
 • wizyty – wszystkie wizyty zgodne z planem leczenia  są bezpłatne;
 • nielimitowana liczba nakładek – jeśli dojdzie do konieczności zmian w planie leczenia, nowe nakładki są wykonywane bezpłatnie;
 • nakładki retencyjne – zestaw nakładek retencyjnych po zakończonym leczeniu.
Scroll to Top